ORGANIGRAMĂ ISJ – 10.2022

Nr.

crt.

Nume și prenume

Funcție

1.             

TOMOESCU ION ALIN

Inspector școlar general

2.             

DANCIU DORINA

Inspector școlar general adjunct

3.             

DICU GEORGE

Inspector școlar general adjunct

4.             

GHIOCEL FLORIN

Inspector școlar pentru managementul resurselor umane

5.             

TATOMIR SIMONA

Inspector școlar pentru management instituțional

6.             

VESELU MEDANA LORENA

Inspector școlar pentru învățământ primar

7.             

CHIRIȘ GRAȚIELA

Inspector școlar pentru limba și literatura română

8.             

LĂDARU DANIELA

Inspector școlar pentru matematică

9.             

IORDAICHE MIRELA

Inspector școlar pentru monitorizarea programelor privind accesul la educație (cu atribuții în fișa postului pentru învățământ profesional și tehnic)

10.          

PIUITU DUMITRU VIOREL

Inspector școlar pentru socioumane (cu atribuții în fișa postului pentru istorie)

11.          

BĂLOI MARIANA

Inspector școlar pentru activități extrașcolare

12.          

FLORESCU DANIEL CONSTANTIN

Inspector școlar pentru activități extrașcolare

13.          

BRESNICENU LORENA

Inspector școlar pentru educație permanentă

14.          

DEGERATU VIRGILIUS CRISTINEL

Inspector școlar pentru managementul resurselor umane (cu atribuții în fișa postului pentru învățământ particular)

15.          

RAPCEA ALIN

Inspector școlar pentru educație fizică și sport (cu atribuții în fișa postului pentru arte și alternative educaționale)

16.          

FÂCU AURELIA

Inspector școlar pentru educație timpurie

17.          

JOZSA  VIOLETA

Inspector școlar pentru informatică + educație tehnologică

18.          

BUTUȘINĂ IONEL MARIAN

Inspector școlar pentru dezvoltarea resurselor umane

19.          

UNGUREANU GABRIELA

Inspector școlar pentru chimie (cu atribuții în fișa postului pentru fizică-biologie)

20.          

MUȘAT ALINA

Inspector școlar pentru limbi moderne

21.          

GIORGI GRIGORE

Inspector școlar pentru proiecte educaționale

22.          

CROITORU FLORIN

Inspector școlar pentru management instituțional

23.          

GLĂVAN MARIANA

Inspector școlar pentru proiecte educaționale

24.          

POPESCU LEPĂDAT-MARIAN

Inspector școlar pentru geografie ½ normă

25.          

IANCU DELIA

inspector școlar pentru minorități + minoritatea romă

26.          

SAFTOIU DANIELA

Inspector școlar pentru religie (cu atribuții în fișa postului pentru învățământ special)

27.          

PISTRIȚU ANDREI

Auditor intern

28.          

FOTA ȘTEFAN

Auditor intern

29.          

GIURGI NICOLETA

Consilier rețea școlară

30.          

MARIUS ȚIGĂNELE

Consilier tehnic

31.          

ȘIPANU VERONICA

Consilier secretariat

32.          

FUNDEANU FLORINA

Contabil șef

33.          

MATEESCU LILIANA

Consilier contabilitate

34.          

BĂLĂȘOIU RAMONA

Consilier contabilitate

35.          

DRAGOTĂ NATALIA

Consilier normare-salarizare

36.          

ANESCU ION ROMICĂ

Consilier juridic

37.          

SEVERINEANU VICTOR CONSTANTIN

Consilier informatizare

38.          

LEUȘTEAN ECATERINA

Șef depozit carte

39.          

CHILOM IOANA

Magazioner depozit carte

40.          

ȘOAVĂ IONUȚ

Șofer

41.          

ȚIULESCU CLAUDIA

Îngrijitor

 

 

 

Document actualizat